OM OSS OCH VÅRA MEDARBETARE

BJÖRN LUNDBERG
VD & PARTNER

070-534 80 90
bjorn.lundberg@nokoby.se

JONATHAN NAVIDAD
Digital kampanjspecialist

073-5648543
jonathan.navidad@nokoby.se

Barbara Wallner
Projektledare

barbara.wallner@nokoby.se
barabara

Jenny Dybeck
Head of sales & Marketing

jenny.dybeck@nokoby.se

Albin brink
projektledare

albin.brink@nokoby.se

OSKAR BJÖRKÉN CHRISTIANSSON
Föräldraledig - Projektledare / PARTNER

oskar.christiansson@nokoby.se

Felicia Bladh
Projektledare

073-700 39 99
felicia.bladh@nokoby.se

Marta Gomez
Digital kampanjspecialist

072 890 45 18

marta.gomez@nokoby.se

Johan Blixt
Digital kampanjspecialist

johan.blixt@nokoby.se

Tine Eggan
PROJEKTLEDARE

073-551 33 34
tine.eggan@nokoby.se

frida ahlin
Projektledare

072 – 898 99 05
frida.ahlin@nokoby.se

Fredrik Arpenell
Digital kampanjspecialist / tech lead

072-8992978
fredrik.arpenell@nokoby.se

Sara Carlstedt
Digital kampanjspecialist

sara.carlstedt@nokoby.se

VILL DU BLI EN DEL AV TEAMET ?

SÖK NU